Offers “Société Générale”

Expires soon Société Générale

Operator Terminale Bancare si Transport Valori Sucursala Craiova

  • Craiova (Craiova)

Job description

Misiune

Candidatul ideal

Probabil te intrebi:
Care vor fi responsabilitatile mele?

Va trebui sa:

1. Operarea automatelor bancare

· Asigura gestiunea, alimentarea si retragerea numerarului din casetele automatelor bancare;

·  Are obligatia de a informa operativ sefii ierarhici cu privire la orice eveniment care apare in timpul efectuarii transporturilor de valori;

2. Intretinerea si administrarea automatelor cash;

3. Asigurarea alimentarilor(distribuirea)/preluarea (colectarea) numerarului (lei si devize) la/de la unitatile BRD;

4. Gestionarea activitatii de securitate bancara in cazul terminalelor;

5. Efectuare transport valorilor cu masinile bancii;

Nimic complicat, insa plin de raspundere si motivatie pentru clientii nostri si echipa din care vei face parte!

Profil

Oare am pregatirea necesara ?

Esti potrivit/a pentru aceasta pozitie daca:

· cunostinte din domeniul informational specific bancar
· legislatia specifica in vigoare pe domeniile specifice filierei
· cadrul normativ intern specific
· utilizarea instrumentelor de lucru dedicate
· permis conducere categoria B
· specializare tehnica-minim studii medii
· capacitate de sinteza si analiza

· Competenţe comportamentale:

- Comunicare, orala si scrisa, cu impact;
- Capacitate de analiza si sinteza, dinamism, initiativa;
- Simt de raspundere ridicat;
- Hotarare si perseverenta in rezolvarea sarcinilor;
- Spirit de echipa

Ce primesc?
Iti oferim oportunitatea de a construi impreuna o echipa, intr-un mediu profesionist, cu formare profesionala adecvata , oportunitatea de a creste si explora o varietate de domenii de expertiza: comercial, finante-riskuri, IT, marketing, project management, etc.

Descriere

Asigura gestiunea, alimentarea si retragerea numerarului din casetele automatelor bancare.

We are an equal opportunities employer and we are proud to make diversity a strength for our company. Societe Generale is committed to recognizing and promoting all talents , regardless of their beliefs, age, disability, parental status, ethnic origin, nationality, sexual or gender identity, sexual orientation, membership of a political, religious, trade union or minority organisation, or any other characteristic that could be subject to discrimination.

Job code: 2000080Q
Business unit: BRD
Starting date: 31/05/2020
Date of publication: 01/04/2020

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory