Offers “Siemens”

Expires soon Siemens

HR gyakornok (személyügyi adminisztráció területre)

  • Budapest (Budapest)

Job description

Job Description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

· Munkaügyi adminisztráció támogatása: munkaügyi dokumentumok előkészítése, személyi anyagok naprakészen tartása, személyügyi törzsadatok karbantartása.

· Munkavállaló beléptetéséhez/kiléptetéséhez kapcsolódó folyamat koordinációja

· Közreműködés a kompenzáció és juttatási területhez tartozó folyamatokban (pl.: éves bérfejlesztés és bónusz kifizetés, cafeteria)

· Rendszeres és ad-hoc riportok készítése

Mi különböztet meg másoktól?

· HR adminisztráció területén szerzett releváns tapasztalat

· Magabiztos MS Excel/Word ismeretek

· Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Mit érdemes még tudnod?

· Határozott idejű, 1 éves gyakornoki szerződés (hosszabbítás lehetőségével)

· Munkavégzés: heti 40 óra

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Global Business Services

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Full-time

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory