Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir
Logement

L'assurance habitation sans engagement dédiée aux jeunes

Découvrir

Offers “Siemens”

33 days ago Siemens

HR gyakornok (személyügyi adminisztráció területre)

  • Budapest ( Budapest )

Job description

Job Description

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

· Munkaügyi adminisztráció támogatása: munkaügyi dokumentumok előkészítése, személyi anyagok naprakészen tartása, személyügyi törzsadatok karbantartása.

· Munkavállaló beléptetéséhez/kiléptetéséhez kapcsolódó folyamat koordinációja

· Közreműködés a kompenzáció és juttatási területhez tartozó folyamatokban (pl.: éves bérfejlesztés és bónusz kifizetés, cafeteria)

· Rendszeres és ad-hoc riportok készítése

Mi különböztet meg másoktól?

· HR adminisztráció területén szerzett releváns tapasztalat

· Magabiztos MS Excel/Word ismeretek

· Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Mit érdemes még tudnod?

· Határozott idejű, 1 éves gyakornoki szerződés (hosszabbítás lehetőségével)

· Munkavégzés: heti 40 óra

Miért a Siemens?

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Global Business Services

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Full-time