Offers “PepsiCo”

Expires soon PepsiCo

Starszy Planista Zaopatrzenia

  • POLAND

Job description

Opis oferty pracy

Auto req ID: 206810BR

Job Description

Do naszych dynamicznie rozwijających się struktur Supply Chain Planning HUB Europa Centralna, poszukujemy zmotywowanych, kreatywnych i pozytywnie nastawionych osób.

Dołącz do międzynarodowego zespołu, który w codziennej pracy odpowiada za procesy planowania produkcji, planowania materiałów, eksportu, importu oraz S&OP.

Zakres obowiązków:

·  Planowanie zaopatrzenia wyrobów gotowych poprzez zapewnienie odpowiedniego planowania produkcji.
·  Zapewnienie optymalnego poziomu zapasu wyrobów gotowych w odniesieniu do prognozowanego popytu.
·  Koordynowanie procesu zapewnienia dostępności nowości oraz produktów promocyjnych w ramach planowanych aktywności marketingowych i sprzedażowych.
·  Udział w tworzeniu harmonogramu pracy linii produkcyjnych.
·  Parametryzacja systemów planistycznych.
·  Kontakty z przedstawicielami działu Produkcji, Agro, Inwestycji, IT, Finansów i współpracownikami innych części Łańcucha Dostaw w kraju i za granicą.
·  Udział w procesach zintegrowanego planowania sprzedaży i operacji (iS&OP) oraz tworzenia i aktualizacji rocznych planów operacyjnych (AOP).
·  Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania, oraz raportowanie wskaźników KPI.
·  Dbałość o poprawność i terminowość danych.

Qualifications/Requirements

Od kandydatów oczekujemy:

·  Wykształcenia wyższego (preferowany obszar związany z logistyką i/lub planowaniem łańcucha dostaw).
·  Doświadczenia w obszarze Planowania Łańcucha Dostaw.
·  Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
·  Ukierunkowania na rezultat, inicjatywy i samodzielności w działaniu.
·  Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów.
·  Komunikatywności i umiejętności budowania relacji.
·  Bardzo dobrej znajomości obsługi aplikacji MS Office (Excel).
·  Mile widziana znajomość systemów planistycznych (JDA/PROLINK).

Relocation Eligible: Nie kwalifikujący się do relokacji
Job Type: Stała

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory