Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé
🎁 1 mois gratuit

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir

Offers “PepsiCo”

days ago PepsiCo

Specjalista ds. Floty

  • POLAND

Job description

Auto req ID: 212482BR

Job Description

Stanowisko koordynuje flotę samochodową spółek grupy PepsiCo poprzez pełnienie nadzoru nad wiążącymi kontraktami oraz niezbędną dokumentacją: przede wszystkim wspiera i doradza użytkownikom samochodów służbowych Biura Głównego oraz Fabryk. Przygotowuje różnego rodzaju raporty i analizy flotowe, dzięki którym sprawuje kontrolę nad kosztami flotowymi.

Główny zakres obowiązków:

- Egzekucja zasad użykowania samochodów osobowych zgodnie z polityką firmy (obsługa samochodów biura głównego oraz Fabryk + samochody poolowe)
- Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klienta wewnętrznego poprzez utrzymywanie bieżącego kontaktu z użytkownikami samochodów służbowych i ich przełożonymi: odpowiadanie na ich zapytania, udzielanie wskazówek dot. użytkowania pojazdów i przestrzegania obowiązujących procedur flotowych
- Odpowiedzialność za organizację wymiany floty, wykonywanie wszystkich czynności z tym związanych zgodnie z obowiązujacymi w firmie procedurami
- Odpowiedzialność za organizację szkoleń z bezpiecznej jazdy dla użytkowników samochodów służbowych
- Sprawowanie kontroli nad bieżącymi kosztami flotowymi
- Nadzór nad wykonaniem podpisanych umów z dostawcami zewnętrznymi
- Prowadzenie i odpowiedzialność za dokumentację flotową: protokoły przekazania/zdania samochodów, mandaty, korespondencję przychodzącą, umowy, dokumenty sprzedawanych samochodów
- Zapewnienie rzetelności, terminowości i wiarygodności danych w systemie informatycznym floty
- Opracowywanie na potrzeby przełożonych i innych działów cyklicznych analiz i raportów z obszaru floty

Qualifications/Requirements

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
- Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe, najlepiej w obszarze zarządzania flotą samochodową
- Dobra znajomość specyfiki branży samochodowej i zagadnień z zakresu eksploatacji i napraw samochodów osobowych
- Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
- Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office Excel (m.in tabela przestawna, vlookup)
- Orientacja na współpracę z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- Umiejętności poprowadzenia prezentacji i szkoleń
- Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Prawo jazdy kat. B (w ramach realizacji powierzonych projektów)
Relocation Eligible: Nie Dotyczy
Job Type: Stała