Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé
🎁 1 mois gratuit

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir

Offers “PepsiCo”

days ago PepsiCo

Młodszy Specjalista ds. Floty

  • POLAND

Job description

Auto req ID: 212471BR

Job Description

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za obieg faktur flotowych oraz za przygotowywanie danych dla Działu Księgowości w celu terminowych płatności faktur kosztowych dostawcom, z którymi współpracujemy. Młodszy specjalista odpowiedzialny jest również za wiązanie rezerw na koniec każdego miesiąca oraz posiada świadomość kosztową niezbędną do wyjaśniania odchyleń od założeń budżetu.

Główny zakres obowiązków:

- Nadzór na obiegiem faktur flotowych: akceptacja, wprowadzanie oraz import do systemu flotowego Carmen
- Rola experta na platformie zakupowej MyBuy
- Terminowe przygotowywanie danych dla Działu Księgowości, niezbędnych do prawidłowego zaksięgowania kosztów floty dla wszystkich spółek grupy Pepsico oraz zawiązywanie zasadnych rezerw kosztowych na koniec miesiąca
- Wyjaśnianie odchyleń od założeń budżetu
- Weryfikacja danych z systemu flotowego Carmen z danymi z innych systemów (np. działu personalnego, działu finansowego) oraz wyjaśnianie i korygowanie ewentualnych rozbieżności – przede wszystkim przypisanie odpowiednich Cost Center
- Odpowiedzialność za dokumentację flotową (archiwum flotowe) m.in: protokoły przekazania/zdania samochodów, mandaty, korespondencję przychodzącą, umowy, dokumenty sprzedawanych samochodów, karty pojazdu i kluczyki zapasowe samochodów służbowych
- Ścisła współpraca z firmami, z którymi zawarte zostały kontrakty, egzekucja zawartych ustaleń
- Wsparcie w procesowaniu podpisania wszelkiego rodzaju wcześniej zatwierdzonych dokumentów
- Opracowywanie na potrzeby przełożonych i innych działów cyklincznych analiz i raportów z obszaru floty

Qualifications/Requirements

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

- Mile widziane doświadczenie zawodowe

- Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

- Orientacja na współpracę z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

- Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

- Umiejętności poprowadzenia prezentacji i szkoleń

- Umiejętność właściwego planowania i organizacji pracy

- Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Mile widziane prawo jazdy kat. B (w ramach realizacji powierzonych projektów)

Relocation Eligible: Nie Dotyczy
Job Type: Stała