Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé
🎁 1 mois gratuit

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir

Offers “Mars”

days ago Mars

Technik Elektryk Zmianowy | Mars Petcare | Sochaczew

  • POLAND

Job description

Obecnie poszukujemy osób do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRYK

Lokalizacja: Sochaczew (Kożuszki-Parcel 42)

Główne obowiązki na tym stanowisku:

· Bieżące reagowanie na awarie, pojawiające się na powierzonym obszarze,
· Wykonywanie prac prewencyjnych w adekwatnym przedziale czasowym
· Współudział w planowaniu aktywności w obszarze Continious Improvement
· Dbałość o zgodności dokumentacji technicznych
· Ścisła współpraca z działem operacyjnym (operatorami produkcji) oraz pozostałymi osobami w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

· Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji,
· Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie,
· Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
· ubezpieczenie na życie,
· prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie,
· pakiet oszczędnościowy,
· kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,
· dofinansowanie do posiłków w kantynie
· możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie
· Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel :)

Oczekujemy:

· Wykształcenia na poziomie min. średnie techniczne,
· Samodzielności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań, dociekliwości,
· Gotowści do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
· Podstawowej znajomośći jęz. angielskiego,
· Nastawienia na współpracę,
· Podstawowej znajomości dokumentacji technicznej

Dział Utrzymania Ruchu, Technik, Mechanik, Praca dla Elektryka, Praca dla Mechanika, Praca Elektryk Sochaczew