Offers “Mars”

Expires soon Mars

Technik Elektryk Zmianowy | Mars Petcare | Sochaczew

  • POLAND

Obecnie poszukujemy osób do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

TECHNIK ELEKTRYK

Lokalizacja: Sochaczew (Kożuszki-Parcel 42)

Główne obowiązki na tym stanowisku:

·  Bieżące reagowanie na awarie, pojawiające się na powierzonym obszarze,
·  Wykonywanie prac prewencyjnych w adekwatnym przedziale czasowym
·  Współudział w planowaniu aktywności w obszarze Continious Improvement
·  Dbałość o zgodności dokumentacji technicznych
·  Ścisła współpraca z działem operacyjnym (operatorami produkcji) oraz pozostałymi osobami w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

·  Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji,
·  Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie,
·  Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
·  ubezpieczenie na życie,
·  prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie,
·  pakiet oszczędnościowy,
·  kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,
·  dofinansowanie do posiłków w kantynie
·  możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie
·  Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel :)

Oczekujemy:

·  Wykształcenia na poziomie min. średnie techniczne,
·  Samodzielności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań, dociekliwości,
·  Gotowści do podjęcia pracy w systemie zmianowym (system 4-brygadowy)
·  Podstawowej znajomośći jęz. angielskiego,
·  Nastawienia na współpracę,
·  Podstawowej znajomości dokumentacji technicznej

Dział Utrzymania Ruchu, Technik, Mechanik, Praca dla Elektryka, Praca dla Mechanika, Praca Elektryk Sochaczew

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory