Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé
🎁 1 mois gratuit

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir

Offers “Mars”

days ago Mars

Pracownik Produkcji | Mars Polska | Sochaczew

  • POLAND

Job description

Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG.

PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

· Praca fizyczna na terenie fabryki
· Obsługa urządzeń produkcyjnych
· Współpraca z Operatorem maszyn pakujących
· Przestrzeganie przepiców BHP i standardów jakości

Oferujemy:

· Umowę o pracę oraz wynagrodzenie na czas!
· Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie
· Pakiet dodatkowych benefitów w postaci m.in.
ubezpieczenia na życie,

· prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie,
· pakiet oszczędnościowy,
· kartę Multisport na preferencyjnych warunkach,
· dofinansowanie do posiłków w kantynie
· możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie
· Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uzyskania awansu
· Pozytywny i zgrany zespół współpracowników :)

Oczekujemy:

· Gotowości do podjęcia pracy zmianowej
· Staranności, dokładności i zaangażowania

Praca fizyczna, praca na produkcji, Supply Chain, Plant operations