Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Spedytor Morski

  • POLAND

Okazja do rozwoju doświadczenia w kompleksowej realizacji transportu morskiego.

Opis stanowiska

Jako spedytor morski, bezpośrednio podlegający Managerowi Operacyjnemu Spedycji Morskiej, będziesz odpowiedzialny za obsługę i koordynację kompleksowego procesu wysyłki morskiej w ramach Twojego portfela klientów. Obejmuje to przygotowanie wymaganej dokumentacji, zapewnienie doskonałej obsługi klienta wobec klientów oraz ścisłe monitorowanie wewnętrznych systemów informatycznych.

Zadania i obowiązki

·  Odbieranie zamówień i przypisywanie odpowiednich usług dla klientów;
·  Tworzenie ofert dla klientów i działów wewnętrznych;
·  Monitorowanie procesu dostaw oraz informowanie przydzielonych klientow o statusie przesłki;
·  Realizacja zamówień z pełnym zorientowaniem na potrzeby klientów;
·  Aktualizacja wewnętrznych systemów informatycznych o dane przesyłek i raportowanie zakończonych zamówień;
·  Koordynacja z przewoźnikami, podwykonawcami i biurami Kuehne + Nagel na całym świecie.

Wymagane doświadczenie

·  Minimum rok doświadczenia w transporcie morskim.
·  Posiadanie kwalifikacji w dziedzinie logistyki jest mile widziane;
·  Znajomość rynku transportowego oraz trendów logistycznych;
·  Pewny użytkownik pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;
·  Wysokie umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim i polskim;
·  Umiejetność pracy w zespole oraz dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia i startu kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz miał okazję pracować w młodym, dynamicznym zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktyczej wiedzy w zakresie sprzedaży usług logistycznych. Wszystko to usytułowane jest w naszym biurze w Gądkach k. Poznania. Jest to doskonała okazja do dalszego rozwoju w kompleksowej realizacji transportów morskich.","industry":"Logistics","datePosted":"2020-10-29T00:00:00.000Z

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory