Offers “Kn Portal”

Expires soon Kn Portal

Młodszy specjalista ds. księgowości

  • POLAND

Świetna okazja na zdobycie pierwszego doświadczenia w księgowości, w nowopowstałym centrum usług finansowych dla Polski i krajów bałtyckich.

Opis stanowiska

Jako młodszy specjalista ds. Księgowości będziesz świadczył usługi finansowe dla różnych podmiotów w grupie KN. Wramach tej pozycji, będziesz brał czynny udział w migracji i centralizacji procesów finansowych w Europie. Ta oferta jest skierowana do młodych profesjonalistów, pragnących rozpocząć karierę w branży finansowej.

Zadania i obowiązki

·  Punktualne i rzetelne realizowanie procesów Record-to-Report (R-to-R),ze standardami Grupy KN i lokalnymi wymogami prawnymi;
·  Uzgadnianie zapisów księgowych, ksiąg pobocznych oraz księgi głównej;
·  Wsparcie w przygotowywaniu okresowych raportów finansowych zgodnie ze szczegółowymi wymogami;
·  Wsparcie lokalnych zespołów księgowych;
·  Współpraca z lokalnym kontrolerem finansowym przy przeglądzie i aktualizacji bilansu i rachunku zysków i strat;

Wymagane doświadczenie

·  Min. Licencjat w dziedzinie finansów lub rachunkowości.
·  Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (Min. B2);
·  Świetne umiejętności MS Excel w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami analitycznymi;
·  Dbałość o szczegóły z umiejętnością niezależnej pracy pod presją czasu;
·  Szybko się uczysz i chcesz rozwijać się w obszarze księgowości;

Dlaczego warto do nas dołączyć

Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją. Będziesz pracował wraz z młodym i dynamicznym zespołem w nowym biurze zlokalizowanym w The Park Warsaw. Ta rola jest okazją dla początkującego specjalisty ds. Finansów, aby brać czynny udział w transformacjii branży logistycznej.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory