Offers “Ernst & Young”

Expires soon Ernst & Young

HR Gyakornok

  • Budapest (Budapest)

Job description

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon. Célunk egy jobban működő világ kialakítása. Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Gyakornokként betekintést nyerhetsz egy nemzetközi cég HR folyamataiba és egy nagyszerű csapat tagjaként értékes gyakorlati tudásra is szert tehetsz.

Csatlakozz az EY HR csapatába, és dolgozz egy olyan vállalatnál, ahol az emberi értékek kiemelt fontossággal bírnak.

Mit jelent ez a pozíció Számodra?
·  Hosszútávú karrier lehetőséget a világ egyik vezető multinacionális vállalatánál
·  Betekintést érdekes HR folyamatokba
·  Egy jó hangulatú, fiatalos csapat teljes értékű tagja lehetsz
·  Versenyképes gyakornoki fizetést

  Az alábbi feladatokban számítunk a segítségedre :
·  HR Adminisztráció támogatása, személyi fájlok rendezése, be-kiléptetésben való részvétel
·  HR riportok elkészítése, illetve egyéb üzleti igényként felmerülő riportok és analízisek rendszeres összeállítása
·  Globális HR, szabadság nyilvántartási és tréningrendszerek kezelése
·  Cafetériával és egyéb béren kívül juttatásokkal kapcsolatos adminisztráció támogatása
·  Egyéb ad-hoc feladatok

Magadra ismersz? Téged keresünk, ha:
·  Legalább 2020. év végéig aktív egyetemi/főiskolai hallgatói jogviszonyod van
·  Hasonló területen már szereztél tapasztalatot gyakornokként
·  Professzionálisan kommunikálsz magyarul és angolul
·  Magabiztos MS Office (Excel, PowerPoint) felhasználói ismereteid vannak
·  Jó problémamegoldó vagy, szívesen és könnyen teremtesz kapcsolatot
·  Pontos, precíz vagy és nem okoz gondot esetenként a monotonabb jellegű munka
·  Ügyfél-orientált hozzáállásod van

Ha a fentiekben magadra ismertél, jelentkezz hozzánk online!

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory