Emploi

Trouvez facilement votre premier job

Découvrir

L'actualité professionnelle des 18-30 ans

Découvrir
Finance

Découvrez les aides financières auxquelles vous êtes éligible

Découvrir
Santé

La mutuelle qui prend soin de la santé des jeunes

Découvrir
Mobilité

Révisez le code de la route à partir de 9,90€

Découvrir
Logement

L'assurance habitation sans engagement dédiée aux jeunes

Découvrir

Offers “Bnp Paribas”

Expires soon Bnp Paribas

Transaction Banking sales Officer

  • Internship
  • Budapest ( Budapest )

Job description

A pozíció főbb feladatai:

· nemzetközi és hazai ügyfelek portfólióinak kezelése és ügyfelek felkutatása mind a Cash Management mind a Trade területén
· standard és személyre szabott Cash management és Trade megoldások értékesítése
· együttműködés a regionális és központi csapatokkal (üzletkötők, üzletágak, IT, back office és mid office)
· új termékek kialakítása és nyomon követése az ügyfél igényeinek megfelelően
· a központi termékcsapat támogatása a termékfejlesztés kialakításában, bevezetésében és a stratégia megalkotásában

Ideal candidate profile

Qualifications :

Amit várunk tőled:

· egyetemi diploma
· min. 3 éves releváns munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
· értékesítési képességekkel rendelkező sikerorientált személyiség
· önálló munkavégzés magas motiváltsággal
· precíz, alapos munkavégzés, kiváló time management
· a cash management és trade solutions-nel kapcsolatos magabiztos ismeretek
· folyékony szóbeli és írásbeli angol illetve magyar nyelvtudás , francia nyelv ismerete előnyt jelent
· tranzakciós banki szolgáltatási területen szerzett tapasztalat, Trade Finance ismerete, illetve üzletkötői tapasztalat előnyt jelent