Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Starszy Specjalista ds. Korporacyjnych

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz jakie będziesz mieć zadania:

• Obsługę korporacyjną spółek Grupy Aviva Polska, w tym: organizację posiedzeń organów spółek, prowadzenie dokumentacji korporacyjnej oraz  zapewnienie wykonania przez spółki Grupy Aviva Polska obowiązków rejestrowych i raportowych

• Koordynowanie działań pracowników Sekcji Korporacyjnej w celu spójnej obsługi działań korporacyjnych w Grupie Aviva w Polsce
• Współpracę z instytucjami samorządowymi rynku finansowego
• Analizę dokumentacji wewnętrznej w zakresie zgodności z obowiązującymi regulacjami

Dla nas ważne jest:

• Wykształcenie wyższe prawnicze
• Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze korporacyjnej instytucji rynku finansowego
• Bardzo dobra znajomość przepisów prawa handlowego i instytucji rynku finansowego

• Biegła znajomość języka angielskiego
• Dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego uczenia się

• Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

• Umowa o pracę

• Prywatna opieka medyczna

• Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

• Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)

• Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie

• Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym

• Zniżki na ubezpieczenia

• Program akcji pracowniczych

• Dyżury lekarza w biurze

• Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

• Możliwość pracy zdalnej

• Dostęp do platfom e-learningowych

• Brak oficjalnego dress code’u

• Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze

• Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory