Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Młodszy Specjalista ds. Administracyjno-Projektowych

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Koordynowanie kalendarza przełożonego, wsparcie administracyjne działu

  • Organizacja szkoleń, spotkań i innych eventów

  • Prowadzenie mniejszych projektów wewnątrz działu

  • Czynny udział w komunikacji wewnętrznej wewnątrz działu

  • Komunikacja z innymi działami w firmie

  • Rozliczanie podróży służbowych przełożonego

  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów marketingowych

Dla nas ważne są:

  • Doświadczenie w obszarze administracyjnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość programów: Excel, Power Point i Word
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Komunikatywność, dokładność i rzetelność
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!
Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory