Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

DevOps Engineer

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz jakie będziesz miał zadania:

  • Udział w tworzeniu globalnego centrum kompetencyjnego
  • Wsparcie zespołu developerów w ich codziennej pracy
  • Automatyzacja procesów CI/CD

  • Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (90% naszej infrastruktury hostowana jest w chmurze AWS)

  • Administrowanie środowiskiem Windows i Linux

  • Praca w przyjaznej atmosferze wspierającej knowledge sharing
  • Wykorzystanie języka angielskiego w codziennej komunikacji (praca z native speaker'ami z UK)

Dla nas ważne są:

  • Doświadczenia z zakresu tworzenia systemów wysokiej dostępności opartych o rozwiązania w chmurowe (AWS)
  • Znajomość systemów rozproszonych i zagadnień związanych ze skalowalnością i wydajnością systemów
  • Wiedza z zakresu zarządzania i optymalizacji baz danych: MSSQL, PostgreSQL, DynamoDB
  • Znajomość środowisk Windows i Linux
  • Znajomość przynajmniej kilku z wymienionych narzędzi i języków programowania: Puppet, Jenkins, Bitbucket, Jira, Powershell, Bash, HCL(Packer, Terraform), Groovy, Rspec, SQL, DotNet, Python, Ruby

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory