Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Marketing Data Scientist

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Budowa i rozwój silnika rekomendacyjnego (Next Best Offer) oraz zarządzanie dystrybucją baz do różnych kanałów sprzedaży (omni-channel)
  • Optymalizacja działań marketingowych i sprzedażowych poprzez monitorowanie bieżących kampanii, mierzenie ich efektywności oraz rekomendowanie zmian
  • Walidacja modeli predykcyjnych, testy A/B oraz inne techniki poprawy jakości modelowania
  • Wykorzystanie metod i technik Data Science do lepszego poznania Klientów, określenia ich profili, segmentów oraz preferencji
  • Rozwój obecnej bazy CRM, pozyskanie nowych danych oraz kreowanie i testowanie pomysłów na zastosowanie ich do rozwiązywania problemów biznesowych
  • Współpraca z wieloma obszarami biznesowymi m.in. Marketing, Digital czy e-commerce
  • Udział w projektach nad rozwojem Marketing Automation

Dla nas ważne są:

  • Preferowane wykształcenie wyższe na kierunku ścisłym (matematyka, statystyka, ekonometria lub podobne)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako analityk/data scientist w obszarze związanym z kampaniami lub Customer Experience
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i statystyczne w tym znajomość podstawowych technik uczenia maszynowego i przetwarzania dużych zbiorów danych
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Praktyczna znajomość języka Python lub R
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne niezbędne do pracy w zróżnicowanym środowisku
  • Umiejętność przedstawiania efektów swoich prac w sposób ciekawy i zrozumiały dla biznesu (wizualizacja i storytelling)
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w systemie kontroli wersji (np Git) lub znajomość grafowych baz danych (Neo4j) będzie dodatkowym atutem
  • Otwartość na różnorodność

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Pracę w dobrej lokalizacji (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Dyżury lekarza w biurze
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Strefa relaksu i fotele do masażu w biurze
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!
Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory