Offers “Aviva”

Expires soon Aviva

Biznes Partner ds. Rozwoju Kompetencji Menedżerskich

  • Warszawa, POLAND

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych?

Regionalny Koordynator ds. Rozwoju Kompetencji w sieci sprzedaży

(Bydgoszcz, Białystok)

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

  • Wsparcie i doradztwo dla dyrektorów i menedżerów sieci sprzedaży w zakresie rozwoju kompetencji i rekrutacji;
  • Udział w tworzeniu oraz wdrażanie procesów/ projektów mających na celu rozwój umiejętności i podnoszenie poziomu wiedzy kadry menedżerskiej i doradców ubezpieczeniowych;
  • Koordynacja pracy trenerów regionalnych, samodzielne prowadzenie szkoleń oraz procesów coachingowych;
  • Rekomendowanie działań w oparciu o dostępne dane oraz trendy rynkowe i sytuację na rynku pracy;
  • Angażowanie się w procesy z zakresu budowania wizerunku pracodawcy.

Dla nas ważne są:

  • Kilkuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku zdobyte w dynamicznym i wymagającym środowisku pracy;
  • Doświadczenie we wspieraniu kadry menedżerskiej w realizacji celów biznesowych;
  • Wiedza trenerska i doświadczenie coachingowe poparte kursami;
  • Znajomość rynku ubezpieczeń oraz stosowanych na nim nowoczesnych technik sprzedaży;
  • Znajomość narzędzi szkoleniowych i rekrutacyjnych stosowanych w sieci sprzedaży;
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych, dojrzałość i umiejętność współpracy;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających się warunków i otoczenia;
  • Gotowość do odbywania częstych podróży (podległy obszar oraz spotkania w biurze głównym);
  • Prawo jazdy kategorii B.

To, co u innych jest benefitem, dla nas jest standardem:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kafeteryjny system benefitów

W Avivie zapewniamy:

  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Program akcji pracowniczych
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym.

Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Make every future a success.
  • Job directory
  • Business directory